AS "Nomo.lv" sadarbojas ar Eiropas un Latvijas vadošajiem informācijas, komunikāciju tehnoloģiju un elektronikas preču vairumtirdzniecības un loģistikas uzņēmumiem. 

Viens no mūsu mērķiem - veidot uzticībā balstītu sadarbību, lai lielākie un veiksmīgākie nozares uzņēmumi atzītu Nomo kā vērtīgu un uzticamu partneri, kurš spēj ne vien iznomāt/pārdot preces, bet arī profesionāli konsultēt klientus, kā arī nepieciešamības gadījumā sniegt konkrētā ražotāja vai izstrādātāja prasībām atbilstoša līmeņa garantijas un ar tām saistītos servisa pakalpojumus.

ALSO ir viens no Eiropas vadošajiem informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) un mājas elektronikas vairumtirdzniecības un loģistikas uzņēmumiem

“ALSO garantē” zīme apliecina godīgu uzņēmējdarbības praksi, izplatīto preču kvalitāti un atbilstību normatīvo aktu un standartu prasībām. Precēm ar „ALSO garantē” zīmi ir ražotāja garantija. Tas nodrošina patērētāju tiesību ievērošanu situācijās, ja IT&T mazumtirdzniecības vietas pēc preces iegādes ir bankrotējušas un nespēj pildīt likumā noteiktos pienākumus.

ELKO Grupa, viens no vadošajiem IT produktu vairumtirgotājiem Austrumeiropā un viens no lielākajiem uzņēmumiem Latvijā.

Atlas Riepas - tā ir pasaules labāko riepu atlase! Eiropas kvalitātes riepas vieglajām automašīnām 

Vadošais ražotājs profesionālo tīrīšanas un mazgāšanas iekārtu jomā!

Kvalitatīvi ādas un auduma apdares dīvāni.